Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Алгебра. 8 клас. Робочий зошит (комплект з 2 книг)

Алгебра.  8 клас.  Робочий зошит (комплект з 2 книг)
Опис

Дана робота є доповненням до підручника "Алгебра, 8" авторів Ю.Н.Макаричева, Н.Г.Міндюк та ін, під редакцією С.А.Теляковского (15-е, доопрацьоване, і наступні видання).
У робочий зошит у 2 частинах входить 37 робіт, складених до всіх пунктів підручника, за винятком додаткових пунктів під рубрикою "Для тих, хто хоче знати більше". Кожна робота складається з двох розділів, помічених цифрами I і II. У першому містяться нескладні завдання, що сприяють засвоєнню вводяться понять і алгоритмів, формуванню фундаментальних умінь, встановленню зв`язків нового матеріалу з раніше вивченим. У другій розділ включені більш складні завдання, вирішення багатьох з яких вимагає вільного володіння сформованими знаннями і уміннями, прояви інтелектуальної гнучкості і рухливості.
Представлені в робочому зошиті вправи різноманітні за формою пред`явлення. Учням пропонується закінчити почате рішення, встановити деякий відповідність, проілюструвавши його за допомогою стрілок, вибрати вірну відповідь, обводячи кружечком відповідний номер, і т. п. Наявність підготовлених таблиць, накреслений системи координат, деяких пояснень до складання рівнянь або систем рівнянь і т. п . створює передумови для інтенсифікації навчального процесу.
Робочий зошит представляє широкі можливості для організації роботи учнів у класі та вдома.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.